ATU Duty Free

Gizlilik Politikası

1.Giriş

ATU Duty Free, kullanıcılarının gizliliğini korumak için yürürlükte mevzuata uyacaktır.

İşbu Gizlilik Politikasının (“Politika”) amacı, ATU Duty Free’nin (ATU) bu web sitesi (“Web sitesi”) aracılığıyla toplanan kişisel bilgileri nasıl kullandığı hakkında bilgi vermektir.

Veri Denetçisi, şirket merkezi Büyükdere Cad. Bengün Han No. 107/8 Gayrettepe İstanbul Türkiye adresinde bulunan ve bu Politikayı tamamen kendi takdir yetkisiyle tadil etme hakkını saklı tutan ATÜ Turizm İşletmeciliği A.Ş. (“Veri Denetçisi”) olacaktır. Bu nedenle, bu sayfayı düzenli olarak kontrol etmenizi öneririz. Belgenin son güncelleme tarihi metnin sonunda belirtilmiştir.

2.Hangi bilgiler toplanıyor ve bu bilgilerle ne yapıyoruz?

Giriş yaptığınız zaman, sizden istenen hizmeti sunmamızı sağlayacak bazı kişisel bilgiler vermenizi istiyoruz.

Web sitemizin geliştirilmesi ve kullanımının kolaylaştırılması amacıyla, kişisel bilgilerinizin istatistiki analizler yapılmak üzere kullanılması mümkündür. Ancak bu kullanım, verilerin kullanıcı kimliği ile ilişkilendirilemeyecek şekilde anonim hale getirilmesi ve kullanıcıya ait anonim verilerden yola çıkılarak tespit edilememesi sağlandıktan sonra yapılacaktır.

Bilgileriniz ATU içinde paylaşılacak ve yukarıda belirttiğimiz işleri yürütmekle görevli personelin kullanımına açık olacaktır.

Gerektiğinde ve kanunun izin verdiği ölçüde, kişisel bilgileriniz, mahkeme kararı uyarınca veya dolandırıcılık teşkil edecek, yasa dışı nitelikli, hakaret içeren, müstehcen ve ayrımcı nitelikteki ya da yürürlükteki mevzuatı ihlal edebilecek her türlü materyalin önlenmesi için, talep eden resmi makamlara ifşa edilebilir.

Bilgileriniz istenen hizmetleri sunmak için gerekli olduğu sürece saklanacaktır.

3.Gizlilik Politikasında yapılacak değişiklikler

Bu Politikada yapılacak her türlü değişiklik, Web sitesinin sayfasında yayınlanacak ve gerektiğinde size e-posta ile bilgi verilecektir.

4.Diğer web sitelerine bağlantılar

Bu Politika sadece ve münhasıran Web sitemiz için geçerli olup, Web sitemiz aracılığıyla erişim sağlayabileceğiniz diğer web siteleri için geçerli değildir. Zaman zaman, ticaret ortakları ve/veya bağlı şirketlerimizin web sitelerine bağlantılar söz konusu olabilir.

Bu bağlantıların herhangi birine tıklamanız halinde, söz konusu tarafların farklı ve kendilerine ait bir politikaya sahip olması mümkündür.  ATU, diğer web sitelerinin veri denetçilerinin kişisel bilgilerinizi kullanmasına dair hiçbir sorumluluğu kabul etmez.