YENİLİK
Hakkımızda

Temel Fark Yaratıcılığımız

Yaratıcılığımız  ve kaliteye bağlılığımız, 7 ülkede 20 havalimanına yayılmış yıllık satışları 665 milyon Euro’nun üzerinde 120 mağazadan oluşan 32.000 metrekarelik perakende alanını mümkün kıldı.  Dünya çapında çalışan 2100’den fazla ekip üyemizle yılda 79 milyondan fazla müşteriye hizmet veriyoruz.

20

havalimanı

120

mağaza

2100

çalışan

79000000

mutlu müşteri

ATÜ Etik ve Uyum Davranış Kuralları

Uluslararası düzeyde faaliyet gösterdiğimiz her ülkenin gerekli mevzuatına ve kültürüne hızlıca uyum sağlayıp evrensel değerlerden asla ödün vermiyoruz. Etik ve Uyum departmanımızın önderliğinde tüm çalışanlarımız, ATÜ’nün değerlerini günlük çalışma hayatı içinde uygulayarak, bu kültürün elçisi olacaktır. Departmanımızın özenli çalışmaları sonucu oluşturduğumuz, Etik ve Uyum Programının en önemli adımlarından biri olan ATÜ Davranış Kuralları ile şirket içi yaşamı dürüstlük, saygı, güven ve sorumluluk ilkelerine bağlı bir etik çerçeveye oturtuyoruz. ATÜ Etik ve Uyum Davranış Kurallarını incelemek için lütfen tıklayınız.

Liderlik

Etkileyici geçmişimiz, mağazaları başarılı bir şekilde yönetme ve yenilikçi bir anlayışla birinci sınıf satış konseptleri ve tasarımları sağlama konusundaki yeteneklerimizi yansıtıyor. Üstün liderlik özelliğine sahip yönetim kadromuzla yeni tasarım konseptlerimiz ve gelişmiş yönetim prosedürlerimiz bizi başarıya götürüyor.

Yaratıcılık

Yaratıcılığa olan tutkumuzu tüm mağazalarımızın konseptlerinde, aydınlatmalarında, renk seçimlerinde ve iç mekan tasarımlarında yansıtıyoruz. Tüm mekanlarımız, alışveriş hissini rahat bir şekilde yansıtmak ve müşterilerimizin kendilerini iyi hissetmelerini sağlamak için özenle tasarlanıyor.

Glokalizasyon

Dünya çapında bir operatör olarak ev sahibi ülkelerimizin ulusal miraslarına ve geleneksel ürünlerine saygı duyuyor, yerel üreticileri teşvik ediyoruz. Faaliyet gösterdiğimiz her ülkede bu misyonla hareket ediyor, medeniyetimizin çok renkliliğini gelecek nesillere aktarıyoruz.

Deneyim

Havalimanında alışveriş deneyiminin tüm beklentilerini aşmayı hedefleyen dünya çapında bir operatörüz. Faaliyet gösterdiğimiz her bölgede; uzun yıllara, deneyime, kapsamlı araştırmalara ve metodolojik yaklaşımlara dayanan özel çözümler tasarlıyoruz.

YENİLİK

Durmak Yok!

Havalimanı yolcularına konforlu ve cazip alışveriş deneyimleri sunmaya devam ederken portföyümüzü daha da geliştirmek için durmaksızın çalışıyoruz. Havalimanlarındaki yüksek standartlar ve kalite talepleri bizi her zaman daha iyiye motive ediyor.

Müşteri Odaklı Yaklaşım

Yenilikçi kültürümüz, sektöre özgü uzmanlığımız ve müşteri odaklı yaklaşımımızından oluşan özel sinerjimiz, bizi dünya çapında tanınan ve mükemmellik konusunda itibarı sürekli artan bir yere konumlandırıyor.

Tasarım Anahtardır

Birinci sınıf tasarımcılardan ve satıcılardan oluşan ekibimiz, müşteri beklentilerinin çok ötesine geçer. Benzersiz bir alışveriş deneyimi sunan ekibimiz, yüksek estetik algısı ve hayal gücüyle çalışır.

 

 

Mükemmeli Yakalamak

Geleneksel modellerden uzaklaşmak ve müşterilerin ilgisini çeken birinci sınıf alışveriş alanları yaratmak, en başından beri hedeflerimizden biri. Alternatif olarak, müşterileri ihtiyaçlarına, taleplerine ve değerlerine göre mükemmeli yakalamak için son teknolojiden faydalanıyoruz.