SLOGANIMIZ
Duty Free

Travel Happy

Özgün, akılda kalıcı ve benzersiz ortamlar yaratmak, felsefemizin temelini oluşturuyor. Bu vizyonla mağaza tasarımlarımızı, satış tekniklerimizi ve dünya standartlarındaki marka seçimlerimizi değişen müşteri profillerimize uyacak şekilde sürekli olarak iyileştiriyoruz.

Kısacası, müşterilerimizin kendilerini dünyanın zirvesinde hissetmelerini istiyoruz. Bu felsefeye Travel Happy diyoruz.

Üstün Hizmet

Üstün Hizmet

En iyi global markalardan gelen birinci sınıf ürünleri en iyi fiyatlarla ve her zaman üstün hizmetle sunma misyonumuza tutkuyla bağlıyız.

Mükemmel Tecrübe

Mükemmel Tecrübe

Müşterilerimize benzersiz bir alışveriş deneyimi sunma konusunda hiç bitmeyen bir mükemmellik arayışıyla hareket ediyoruz.

Dinliyoruz

Müşterileri ihtiyaçlarına, isteklerine ve değerlerine göre hedeflemek için onların seslerine kulak veriyoruz.

Anlıyoruz

Müşteri davranışlarını kişiye özgü perakende deneyimine dönüştürmek için saha araştırması ve üç aylık anketler yapıyor, aynı zamanda gelişmiş veri analizi araçları kullanıyoruz.

Uyguluyoruz

Her müşteri türünü analiz ederek, davranış grupları arasındaki değer segmentlerine odaklanıyor ve eşsiz bir deneyim sunacak uygulamaları işleme alıyoruz.

BİZİM FELSEFEMİZ

ATÜ Olarak Happy Travel’ı Nasıl Mümkün Kılıyoruz?

Eğlenceli Deneyim

Nihai hedefimiz, müşterilerimizin seyahat deneyimlerindeki en keyifli bölümünü oluşturmak. Yolcuların mutlu seyahat deneyimlerindeki ilk kare olmaya çalışıyoruz. Havalimanları, genellikle yoğun ve streslidir, biz bu algıyı kırmayı hedefliyoruz.

Samimi İletişim

İlk yaklaşımımız, müşterilerimizle samimi bir iletişim sağlamak. Çünkü hem kişisel hem de akılda kalıcı hale gelen benzersiz bir deneyim yaratmanın öncelikle samimiyetten geçtiğine inanıyoruz.

Mutlu Müşteriler

Mağaza tasarımlarımızı, satış tekniklerimizi ve dünyanın önde gelen markaları arasından yaptığımız seçimleri sürekli olarak müşteri beklentilerine göre iyileştiriyoruz. Sonuç olarak, müşterilerimizin kendilerini dünyanın zirvesinde hissetmelerini istiyoruz.