WELCOME to

ATU DUTY FREE

Where your journey meets the world’s the most distinguished brands

WELCOME to

ATU DUTY FREE

Where your journey meets the world’s the most distinguished brands

ATÜ Ruhu

Optimizm, hayata ve iş dünyasına bakış açımızın temelinde yatıyor. Öncü bir vizyonla ATÜ Duty Free’yi hayata geçiren kurucularımız için optimizm demek ATÜ ruhu demek.

Yeni Bir Algı

Optimizm, her zaman daha iyi bir geleceğin olabileceğini söyler. Optimizm felsefesini vizyonuna yerleştiren ATÜ ailesi olarak gücümüzü buradan alıyor ve gelecek için yeni bir algı yaratıyoruz.

Yenilikte Öncüyüz

Optimizm, çalışmanın her alanında başarıyı getirir. ATÜ olarak her zaman yeniliklere açık olmamızın ve alanımızda zirvede kalmamızın altında bu felsefeye olan inancımız yatıyor.
Sloganımız
ATU Duty Free

Travel Happy

Özgün, benzersiz ve akılda kalıcı tasarımların mutluluk getirdiğine inanıyoruz. Sürekli değişen müşteri beklentilerine göre şekillenerek, daha mutlu bir seyahat için mağaza tasarımlarımızı eşsizleştiriyor ve markalarımızı yeniliyoruz.

Butikler
Benzersiz Mağaza Konseptlerimiz

Yaratıcılığa İnanıyoruz

Yaratıcılık, yeniliğe ve dönüşüme giden kapıları açar. Özgün, akılda kalıcı ve eşsiz deneyimlerin temelinde yatar. Mağaza konseptlerimizi tasarlarken ve markalarımızı seçerken, yaratıcılıktan ilham alıyor ve müşterilerimize benzersiz bir deneyim sunuyoruz.

Old Bazaar
Benzersiz Mağaza Konseptlerimiz

Yereli Seviyoruz

Konsept ve tasarımlarımız, havalimanına giriş ya da çıkış yapan müşterilerimizin beklentilerine göre şekilleniyor. İnovasyonun gücüne inanarak, klasik duty free anlayışının ötesinde düşünüyor ve müşterilerimize kültürel bir deneyim sunan, yerel üreticilerden elde edilen birinci sınıf geleneksel ürünler sağlıyoruz.

Seyahat Değerlerimiz

35000

Ürün

advanced divider
1000

Marka

advanced divider
400

Tedarikçi

advanced divider
120

Mağaza

advanced divider